O nas


Można nie jeść w ogóle, ale nie można zjeść źle.

Catering Szim

Nasza historia

Wieloletnie doświadczenie...

Nasz Zespół

Poznajmy się...

Grzegorz Szambelański

Założyciel i motor napędowy całej spółki. Gotowanie jest Jego pasją, a każda obsługiwana impreza to wielkie wydarzenie. Traktuje gotowanie jak sztukę i nic nie cieszy Szefa tak,  jak widok zadowolonych biesiadników. Chętnie dzieli się swoją pasją z przyjaciółmi i rodziną, tworząc nie tylko popisowe dania, ale niepowtarzalny klimat i ciepło przy stole. Prywatnie ojciec, ukochany dziadek i miłośnik kryminałów. Za wygraną w totolotka kupiłby domek letniskowy nad jeziorem, żeby zrobić przyjemność swoim najbliższym.

Adela Szambelańska

Matka-źródło, do tej pory możecie Ją Państwo spotkać w pierwszym założonym sklepie, uśmiechającą się do Klientów zza lady. Wysoce zatroskana o dobro rodziny, firmy. Żywo uczestnicząca we wszystkich przedsięwzięciach, zawsze służąca pracownikom dobrą radą i życzliwością.

Piotr Mielcarek

Syn Grzegorza. Odpowiada w firmie za logistykę, transport, sprawy techniczne i finansowe. Wzorowy mąż i ojciec, miłośnik zwierząt. Szczególne upodobanie ma do koni mechanicznych, tych pod maską samochodową. Poproście Piotra przy śniadaniu o poradę motoryzacyjną, a nie wypuści Was z domu przed kolacją.

Aldona Mielcarek

Żona Piotra. Prawa ręka Szefa, odpowiadająca za administrację firmy. Dobry duch firmy, dzięki stosowaniu miękkich technik zarządzania stała się łącznikiem pomiędzy wszystkimi pracownikami a Szefem. Jest obiektywnym krytykiem i często widzimy jak wiele pracy musi w to włożyć, aby oddzielić biznes od więzi rodzinnych. Świetnie zorientowana w nowoczesnych trendach, designie. Prywatnie spełniona kobieta i mama, z zamiłowaniem do literatury i podróży. Uwielbia celebrować chwile w ogrodzie z książką i kawą. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do podejmowania nowych wyzwań.

Szymon Mielcarek

Najmłodsza krew uczestnicząca w rozwoju firmy. Nieocenione wsparcie w branży IT – innowacje technologiczne, analiza, marketing i promocja. Wprowadza w nasze szeregi powiew nowoczesności. Cechuje go upór, jest ciągłym poszukiwaczem wszelkich nowinek. Codziennie jesteśmy zdumieni jego dociekliwością i godzeniem wielu obowiązków, jakie na siebie bierze. Bardzo mocno stawia na rozwój umysłowy i osobisty. Ceni sobie dobre towarzystwo i dobrą kuchnię.

Andrzej Mielcarek

Syn Grzegorza. Nie ma lepiej zorientowanego człowieka na rynku nieruchomości, dzięki czemu z łatwością rozwija nowe oddziały, znajduje partnerów handlowych. Znakomite źródło informacji wszelkich. Z zawodu kucharz, degustuje i ocenia kuchnię od strony konsumenta, specjalista w branży mięsnej. Prywatnie czuły ojciec i mąż. Wieczorami często spotkacie go jeżdżącego ulicami miasta i obserwującego co w trawie piszczy.

Katarzyna Mielcarek

Żona Andrzeja. Na co dzień zarządza sklepem samoobsługowym na Lipówce. Oddana i ceniona szefowa, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Wyznaje zasadę pracy od podstaw, dlatego widok Kasi wykładającej towar na półki czy obsługującej kasę fiskalną nie jest dla nikogo zaskoczeniem. W firmie jest ekspertem od estetyki i dekoracji, dba o każdy najmniejszy szczegół, dostrzega rzeczy, na które nie zwraca uwagi nikt inny. Prywatnie kochana mama, o wysokiej wrażliwości społecznej.

Dawid Mielcarek

Syn Andrzeja. Nasz nadworny inżynier i konstruktor. Nasze pogotowie ratunkowe w sprawach budowlanych. Oprócz tego esteta i degustator nowych dań. Służy konstruktywną krytyką, zawsze można liczyć na Jego szczery entuzjazm. Przedstawiciel rodziny w biegach maratońskich i triathlonach, zawsze z logo firmy na swojej piersi. We współpracy z Szymonem kontynuują rodzinne biznesowe tradycje pod flagą PromoWrze, pomagając lokalnym firmom w zaistnieniu i promocji w social mediach, zakładają również strony internetowe.

Zosia i Stefania

Córki Piotra i Andrzeja, najmłodsze z rodziny, wprowadzają dużo radości, Obie to artystyczne dusze podążające za swoimi marzeniami. Dzięki zaangażowaniu w harcerstwo potrafią sobie poradzić w każdej sytuacji i być pomocą dla swoich Mam.

Agata Szulc

Córka, która pojawiła się niespodziewanie w naszej rodzinie, będąc już nastolatką. Wniosła swoją cegiełkę w rozwój firmy. Jest zawsze chętna do pomocy. Studiuje pedagogikę i logopedię. Będzie pierwszą honorową Panią Młodą na naszej Sali Bankietowej.

Adrianna Mogiłka

Nasz największy skarb – Szefowa Kuchni. Dzięki wieloletniej pracy u nas wiemy, że sprosta każdemu postawionemu wyzwaniu, nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych. Niezwykle oddana swojej pracy, miłośniczka kuchni i dobrego smaku. Zawsze możemy na Nią liczyć, ugasi największy pożar. Jest bohaterką drugiego planu – wszystko nadzoruje i ma dobrą perspektywę na resztę ekipy. Roztacza parasol kontrolny nad nowymi pracownikami i posiada niezliczone pokłady cierpliwości. Prywatnie mama i babcia, bardzo doświadczona i kochana kobieta, z której wiedzy możemy czerpać. Jej słynne „w międzyczasie”- to sztuka robienia kilku czynności jednocześnie.

Patrycja Koronka

Manager, najświeższy nabytek firmy, odpowiada za marketing, kompleksową organizację i koordynację imprez. Dzięki rozważnemu podejściu do postawionych zadań jest spoiwem całego zespołu. Z niezwykłą starannością pilnuje terminów i wykonania postawionych zadań. Jest opiekunem i przewodnikiem Klienta – zawsze zorientowanym i otwartym na Jego potrzeby. Prywatnie spełniona kobieta z zamiłowaniem do natury i aktywnego spędzania wolnego czasu. W swoim dorobku ma ponad 100 zorganizowanych wesel, chętnie dzieli się swoją pasją i doświadczeniem z innymi. Prywatnie nazywana człowiekiem renesansu – śmiało mogłaby być również konsultantem w branży ogrodniczej, budowlanej czy modowej.